Napisz do nas biuro@podsluchyonline.pl
Zadzwoń 788-911-788

podsłuch telefonu gsm

Podsłuch telefonu GSM jest jedną z najpopularniejszych obecnie form zdobywania informacji o konkretnym człowieku. Może być wykorzystany do udowodnienia zdrady, kontroli rodzicielskiej czy oszustwa. Sprawdzi się także w firmie, gdzie nieuczciwy pracownik może powodować spore straty. Podsłuchanie rozmów niewiernego małżonka czy partnera pozwoli ustalić, jak długo, z kim i o czym rozmawia. Podsłuch telefonu GSM może też przechwycić rozmowy z komunikatorów internetowych, nagrać otoczenie wokół telefonu czy zlokalizować daną osobę.

W przypadku zastosowania w firmie, cenne jest szybkie wyłapanie, czy zatrudniona osoba nie współpracuje z konkurencją lub czy nas nie okrada. Wiele tego typu przypadków udało się wykryć właśnie dzięki podsłuchowi telefonu służbowego.

Kontrola rodzicielska to w obecnych czasach standard. Zagrożenia jakie czyhają na nasze dzieci są w dzisiejszym świecie o wiele poważniejsze niż 20 lat temu. Począwszy od narkotyków, przez złe towarzystwo po niebezpieczne znajomości zawierane przez internet.