Napisz do nas biuro@podsluchyonline.pl
Zadzwoń 504-666-123

Szpiegowanie Tinder

Aplikacje randkowe przeszły od czasu pierwszych portali o tej tematyce prawdziwą rewolucję. Dostępne na każdego smartfona, pozwalają umówić się na spotkanie bez wymiany dziesiątek maili, skomplikowanej rejestracji i czekania na odpowiedź. Tinder jest właśnie taką aplikacją.
Pozwala w mgnieniu oka ocenić, czy dana osoba nam się podoba, a jeśli tak, to poinformować ją o tym jednym ruchem kciuka na ekranie. Jeśli osoba którą polubiliśmy również będzie zainteresowana, aplikacja włączy czat na żywo. Ważną funkcją Tindera jest to, że można określić zasięg w jakim ma wyszukać potencjalnych partnerów lub partnerki. Umożliwia to szybkie i niezobowiązujące spotkania, bez konieczności dalekich wyjazdów. Dlaczego szpiegowanie Tinder może być przydatne?
Łatwość i szybkość nawiązywania kontaktów przez internet sprzyja zdradzie. Nawet będąc w innym kraju, nie trzeba znać lokalnych portali randkowych, ponieważ Tinder działa globalnie. Wewnętrzny czat aplikacji sprzyja zachowaniu poufności, ponieważ nie zostaje po nim praktycznie żaden ślad.
Umówienie się na randkę to tak na prawdę kwestia kilku minut. Niewierna żona czy mąż z łatwością zaaranżują spotkanie, którego nieświadomy małżonek nie jest w stanie wcześniej wykryć.
Dlatego programy do szpiegowania oferują już podgląd tego portalu. Wiadomości wymieniane z innymi użytkownikami są zapisywane na serwerze i można je po prostu przeczytać.
Jednak tindera nie używają wyłącznie dorośli. Aplikacja ta jest coraz popularniejsza wśród młodzieży, co niesie konkretne zagrożenia. Nie każdy przecież musi podawać swój prawdziwy wiek, informacje o sobie czy wstawiać własne zdjęcie. Dlatego tego typu sprawdzanie telefonu jest skuteczne również pod kątem kontroli rodzicielskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.