Napisz do nas biuro@podsluchyonline.pl
Zadzwoń 788-911-788

Sposoby na szpiegowanie telefonu

Jak już wcześnie pisaliśmy, szpiegowanie telefonu może być skuteczną metodą wykrycia zdrady. Jak jednak skutecznie uzyskać informacje z telefonu podejrzanej osoby? Poza klasycznym wyjściem jakim jest podsłuch telefonu, można spróbować innych rozwiązań
Jednym ze sposobów jest sprawdzenie billingu. Jeśli pojawiają się tam numery których nie znamy a połączenia są częste, powinniśmy bliżej zainteresować się z kim rozmawia nasza żona czy mąż. Sprawa komplikuje się co prawda jeśli ktoś ma zawód handlowca lub często rozmawia z klientami, dlatego naturalnym następnym krokiem jest chęć poznania treści rozmów.
Niektórzy sprawdzają też telefon pod kątem smsów – jeśli oczywiście nie zostaną skasowane. Ta metoda ma jednak kilka wad – pierwszą jest oczywiście możliwość wpadki i zostania nakrytym przez szpiegowaną osobę. Drugą to, że wiadomości mogą być regularnie kasowane.
Można też wynająć prywatnego detektywa. Dowody uzyskane w ten sposób są niepodważalne i chętnie włączane do spraw rozwodowych przez sądy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Uzupełnij pole *