Napisz do nas biuro@podsluchyonline.pl
Zadzwoń 504-666-123
prywatny detektyw warszawa

Prywatny detektyw – biuro Warszawa

Wynajęcie prywatnego detektywa to często jedyny sposób, by zebrać niepodważalne dowody dla sądu. Rozumiemy, jak delikatną i wrażliwą sprawą jest zdrada czy późniejszy rozwód. Zniszczone zaufanie, poczucie krzywdy, stracone lata wspólnego życia są nieodwracalne. Często ludzie, którzy jeszcze niedawno byli szczęśliwą parą, toczą wojnę o majątek, dzieci, firmy. Dlatego jeśli znaleźliśmy się w takiej sytuacji, ważne jest by działać racjonalnie, mimo wyjątkowo niesprzyjających okoliczności.
Profesjonalny detektyw przygotuje komplet materiału dowodowego w sprawie, czyli raport z obserwacji, zdjęcia i filmy wykonane podczas zlecenia.

Ściśle współpracujemy z profesjonalnymi biurami detektywistycznymi w Polsce. Dzięki tej współpracy oraz szerokiej ofercie produktów możemy zaoferować Państwu kompleksowe rozwiązania w każdej trudnej sprawie. Wyróżnia nas dyskrecja i zrozumienie potrzeb klienta poparte wieloletnim doświadczeniem w branży.

ul. Chłodna 35/37 00-866 Warszawa
tel.: 504 788 799

Tak nas znajdziesz:

Zajmujemy się szeroko pojętymi usługami detektywistycznymi . Od 5 lat dostarczamy Klientom najskuteczniejsze rozwiązania, pozwalające wykryć zdradę, zabezpieczyć mienie czy ochronić dziecko. Nasze doświadczenie, wynikające ze współpracy z wieloma klientami pozwala nam dobrać najodpowiedniejszy produkt lub usługę, dopasowane indywidualnie do sytuacji.

Dlaczego właśnie my ?

  • Jesteśmy dostępni w niestandardowych godzinach, zależnie od potrzeb Klienta.
  • Doradzamy najbardziej odpowiednie rozwiązania szpiegowskie, w zależności od indywidualnych okoliczności.
  • Oferujemy tylko sprawdzony i niezawodny sprzęt oraz oprogramowanie.
  • Mamy dostęp do wariografu – tzw. wykrywacza kłamstw, który z niemalże stuprocentową dokładnością ujawnia, czy ktoś mija się z prawdą czy nie.

Zajmujemy się również instalowaniem monitoringu w pomieszczeniach. Ukryte kamery to idealny sposób na dyskretny podgląd w mieszkaniu, firmie lub garażu. Umożliwiają kontrolę z dowolnego miejsca na świecie i mogą powiadamiać użytkownika o aktywności w danym lokalu.

Nasza oferta obejmuje zarówno oprogramowanie dla telefonów komórkowych, komputerów, jak i urządzenia podsłuchowe. Sprzedawane przez nas programy są dokładnie przetestowane pod kątem zgodności z najnowszymi telefonami i komputerami. Oferowane kamery, podsłuchy GSM czy lokalizatory to najbardziej sprawdzone i niezawodne urządzenia dostępne na rynku.

Nasze doświadczenie w branży pozwala nam również świadczyć usługi wykrywania podsłuchów. Możemy zlokalizować i zneutralizować szpiegowskie oprogramowanie, podsłuch w domu, biurze czy samochodzie.

W naszej ofercie znajdziesz:

  • wykrywanie, zakładanie i zagłuszanie podsłuchów w domu, biurze, samochodzie i pomieszczeniach użytkowych
  • instalowanie monitoringu, zakładanie ukrytych kamer
  • badanie na wykrywaczu kłamstw (wariografie)

 

Dostarczamy materiały dowodowe w postaci dobrej jakości zdjęć

Chcesz sprawdzić czy żona, mąż zdradza, możemy zrobić to na wykrywaczu kłamstw – zadzwoń.

 

Zakładamy profesjonalne podsłuchy

Na życzenie instalujemy monitoring i ukryte kamery.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.