Napisz do nas biuro@podsluchyonline.pl
Zadzwoń 788-911-788
Podsłuch komputera

Podsłuch komputera – nadal skuteczna metoda na wykrycie zdrady

Chociaż telefony komórkowe zdominowały nasze codzienne życie, nadal niektóre działania zwyczajnie wygodniej jest robić na komputerze. Pisanie na portalach społecznościowych, maili czy w serwisach randkowych jest nieporównywalnie prostsze kiedy do dyspozycji mamy pełną klawiaturę i myszkę. Także przechowywanie zdjęć czy filmów oraz dokumentów skłania sporo osób do korzystania z komputera przenośnego lub PC. Podsłuch komputera jest dlatego skutecznym sposobem na sprawdzenie wierności małżonka lub żony. Szczególnie nieco starsze osoby, z tradycyjnym podejściem do nowoczesnych technologii wolą tę formę komunikacji, niż pisanie na ograniczonym, dotykowym ekranie.

Co nam daje podsłuch komputera?

Portale randkowe to często początek zdrady. O ile łatwo jest ukryć dane logowania w przeglądarce, treść rozmów i zdjęcia ekranu które zrobi keylogger są niepodważalne. Program do szpiegowania komputera potrafi zapisać hasła i loginy, zdjęcia ekranu czy nagrać dźwięki wokół komputera. Ta ostatnia funkcja może być przydatna np do podsłuchu Skype, czy innych komunikatorów z funkcją rozmów głosowych. Także hasło do Facebooka nie jest kłopotem dla programu keylogger.
W dobie powszechnie dostępnych smartfonów i tabletów, czasami dowodem zdrady mogą być zwykłe e-maile wysyłane za pomocą laptopa, którego nie można nadal pominąć chcąc sprawdzić wierność partnera.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Uzupełnij pole *