Napisz do nas biuro@podsluchyonline.pl
Zadzwoń 788-911-788
kontrola telefonu partnera

Kontrola telefonu partnera

Czy kontrola telefonu partnera może zapobiec tragedii? Ta historia pokazuje że tak, a może nawet uratować życie.

Jacek był przedstawicielem handlowym. Jeździł na spotkania do różnych miast w Polsce i nie tylko w Polsce. Spędzał za kierownicą często po kilkanaście godzin – wiadomo, szef wymaga terminowej wizyty, inaczej kary i koszty związane z niezałatwieniem umowy rosną lawinowo. Czas pracy był przez Jacka naginany regularnie, przerwy krótkie lub nie było ich wcale. Ponieważ przebywał poza domem przez sporą część każdego miesiąca, jego żona miała już od pewnego czasu podejrzenia. Wiadomo, tyle dni poza domem a pokus nie brakuje. W telefonie udało jej się zamontować program do podsłuchu rozmów, SMS i lokalizacji. Z podsłuchu niewiele wynikało, dlatego trzymała ten program raczej z przyzwyczajenia, od czasu do czasu zaglądając w zebrane informacje.

Jacek zazwyczaj dzwonił lub pisał z trasy i choć były to zdawkowe wiadomości, kontakt był raczej regularny. Podczas jednej z delegacji, na którą wyjechał z domu bardzo rano, nie odzywał się po południu. Jego telefon nie był wyłączony, ale nikt nie odbierał. Żona Jacka zaczynała się martwić, dzwoniła do jego szefa, ale on powiedział jedynie że pracownik nie dotarł na umówione spotkanie i również nie ma z nim kontaktu.

Przypomniała sobie o programie szpiegowskim zainstalowanym na jego telefonie. Miał on funkcję umożliwiającą namierzanie telefonu, a ten na szczęście był włączony. Po wysłaniu polecenia lokalizacji, okazało się że samochód stoi na parkingu przy jednym z zajazdów na Podlasiu. Żona szybko zadzwoniła na policję i podała dane oraz opis samochodu. Pół godziny później okazało się że Jacek zasłabł z przepracowania i tylko jej przytomna reakcja uchroniła go od poważnych konsekwencji zdrowotnych. Miejsce w którym się zatrzymał było dość nietypowe – handlowiec zatrzymał się na skraju parkingu przy lesie, dlatego nikt nie zainteresował się stojącym długo samochodem.

Choć najczęstszym powodem założenia podsłuchu na telefonie jest podejrzenie zdrady, ta nie miała tutaj miejsca. Kontrola telefonu partnera pozwoliła za to być może uratować życie.

Autor: