Jaki prezent dla 9-latki wybrać?

Jaki prezent dla 9-latki wybrać?

Zastanawiając się, jaki prezent kupić dla  9-latki, warto zainspirować się ofertą sklepu internetowego https://maludas.pl. Można tam znaleźć szeroki wybór zabawek, gier, puzzli, artykułów szkolnych i różnorodnych gadżetów.

Dzieci dziewięcioletnie

Dzieci w tym wieku są wciąż bardzo ciekawe świata, wszystko chcą wiedzieć, chętnie zdobywają nowe umiejętności i uczą się nowych rzeczy. Sklep internetowy https://maludas.pl/_cms/view/52/prezent-dla-9-latki-i-9-latka.html podpowiada rodzicom, jaki prezent na urodziny dla dziewięciolatki będzie odpowiedni.

Artykuły szkolne dla dzieci

Dzieci z młodszych klas szkoły podstawowej z reguły chodzą do szkoły bardzo chętnie, uwielbiają też różne kolorowe gadżety. Są to jeszcze wciąż dzieci, doskonałym pomysłem dla nich może być np. zestaw przyborów szkolnych: kolorowe pojemniczki, ołówki, długopisy, linijki. Będą się pięknie prezentować na biureczku 9-latki i cieszyć oko małej dziewczynki.

Zestawy kreatywne

Ciekawym pomysłem na prezent urodzinowy dla 9-latki mogą okazać się zestawy kreatywne. Dzieci w tym wieku uwielbiają wyprodukować same np. biżuterię. Drewniane koraliki do nawlekania, z których można wykonać bransoletkę bądź naszyjnik dla siebie, dla mamy czy koleżanki, z pewnością ucieszy każdą dziewczynkę. Ciekawą opcją na prezent dla 9-latki może być także zestaw krawiecki do nauki szycia. Dziecko znajdzie tam nie tylko kawałki materiałów, igły i nici, ale tez igielnik, taśmę krawiecką, drewniane guziki i koraliki. Może od tej pory dziewczynka nie będzie już potrzebowała pomocy mamy, by przyszyć oderwany guzik? Wszystkie zabawki kreatywne w sklepie maludas.pl są wysokiej jakości, wykonano je z atestowanych materiałów, są więc w pełni bezpieczne dla dziecka.

Zabawki zręcznościowe

Jaki jeszcze prezent dla 9-latki będzie odpowiedni? Na pewno sprawdzą się zabawki zręcznościowe, które rozwijają zdolności manualne, uczą dokładności i precyzji w wykonywaniu zadań. Propozycji jest wiele. Może to być prosta, ale lubiana przez dzieci gra w bierki, gra zręcznościowa Kendama, będąca wstępem do żonglerki. Gra rzucanie pierścieniami – rzutki to świetna zabawa dla wszystkich, od małych dzieci po dorosłych. Pomaga ćwiczyć koordynację, zmysł obserwacyjny i rzucanie do celu. Gra Jenga, czyli wyciąganie pojedynczych klocków z wieży to również pomysł na prezent dla dziewięcioletniej dziewczynki, przy którym może się bawić cała rodzina. Gry zręcznościowe są fantastycznym prezentem do zabawy na podwórku. W tej roli świetnie sprawdzą się także piłki, kręgle, latawce.

Klocki i puzzle

Klocki i puzzle to prezenty ponadczasowe, nigdy nie wyjdą z mody, są przez dzieci bardzo lubiane. Wszystkie mają walor dydaktyczny, rozwijają wyobraźnię i spostrzegawczość i zdolność logicznego myślenia. Puzzle Mapa świata dodatkowo pomagają przyswoić wiedzę z geografii, dotyczącą państw i kontynentów. Dziewczynki w wieku wczesnoszkolnym świetnie radzą sobie z puzzlami 3D, dlatego trafionym pomysłem na prezent dla 9-latki może okazać się zestaw Boat of Peace, pozwalający zbudować statek  ze 120 elementów. Rewelacyjna zabawa z pewnością odciągnie dziecko od komputera, przysporzy dużo radości oraz satysfakcji, gdy statek zostanie ukończony.

Zabawę klockami lubi chyba każdy. Klocki konstrukcyjne dla dziewięciolatki? Ależ oczywiście! Absolutną nowością są klocki kukurydziane. Podstawowy zestaw zawiera około 350 elementów. Można je dowolnie łączyć, po delikatnym zwilżeniu ściereczką idealnie przylegają do siebie. Można nawet wycinać w nich małe otworki.

Książki

Myśląc o prezencie urodzinowym dla 9-latki, nie można pominąć książek. Dobra książka to zawsze prezent wartościowy. Ulubione baśnie, książki przyrodnicze, wyjaśniające tajemnice świata w sposób zrozumiały dla dziecka, książki z naklejkami, tak lubiane przez dziewczynki. „Jak powstał garb wielbłąda” Rudyarda Kiplinga to jedynie przykład pouczającej, pełnej humoru opowiastki z interesującymi ilustracjami. Zakup książki dla dziecka jest zawsze inwestycją w jego przyszłość, warto o tym pamiętać.

Powrót na górę