Napisz do nas biuro@podsluchyonline.pl
Zadzwoń 788-911-788

Jak założyć podsłuch w telefonie komórkowym

Telefony komórkowe ma ze sobą praktycznie każdy. Zatem jak założyć podsłuch w telefonie komórkowym? Jeśli chcemy wykryć zdradę, urządzenie to jest nieocenionym źródłem informacji a szpiegowanie telefonu niesie za sobą szereg korzyści.
Najszybszym sposobem jest sprezentowanie gotowego telefonu komórkowego z zainstalowanym programem do podsłuchu. Uzyskamy przy tym minimum podejrzeń i stresu związanego z własnoręcznym wgrywaniem programu.
Podsłuch w telefonie jest niewidoczny i niewykrywalny, działa za to cały czas, skutecznie monitorując aktywność użytkownika. Dowiemy się dzięki niemu z kim rozmawia dana osoba, o czym i kiedy pisze, co mówi w otoczeniu telefonu komórkowego nawet jeśli go nie używa.
Jeśli jednak nie możemy wymienić lub sprezentować innego telefonu, dobrze jest uzyskać dostęp do aktualnie używanego przez podejrzaną osobę urządzenia. Można to zrobić np pod pozorem skorzystania na chwilę z jej telefonu ponieważ nasz jest rozładowany. Innym wyjściem jest przechwycenie telefonu w nocy lub podczas gdy szpiegowana osoba jest zajęta. Mamy wtedy wystarczająco dużo czasu na zainstalowanie programu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Uzupełnij pole *