Napisz do nas biuro@podsluchyonline.pl
Zadzwoń 504-666-123
jak śledzić telefon żony

Jak śledzić telefon żony? Zdrady w Polsce

Podejrzenie zdrady często zmusza do podjęcia radykalnych kroków. Aby rozwiać wątpliwości i sprawdzić z kim pisze lub rozmawia przez telefon żona, mężowie uciekają się do niestandardowych sposobów, szukając często sposobu jak podsłuchać telefon żony. Najprościej jest sprawdzić billingi czy ewentualnie zajrzeć po prostu w telefon, jednak jeśli ktoś mocno ukrywa się ze swoją nieuczciwością może to nie dać efektu. Najczęściej rozmowy, SMS czy wiadomości z Facebooka są pokasowane i nie ma do nich łatwego dostępu. Aby to ominąć, można założyć specjalny program na telefon który przechwyci interesujące informacje zanim zostaną usunięte. Nie ma znaczenia czy dana wiadomość będzie skasowana zaraz po przeczytaniu – program do szpiegowania telefonu zapisze ją od razu i wyśle do osoby nadzorującej program. Podobnie sprawa wygląda z rozmowami telefonicznymi, które nagrywane są w trakcie trwania i podobnie jak wiadomości tekstowe, przesyłane na email bądź serwer osoby korzystającej z aplikacji.

Choć badania pokazują że statystycznie częściej zdradzają mężczyźni, kobiety nie pozostają daleko w tyle. Do zdrady przyznaje się 33% pytanych, choć można przypuszczać że ta liczba jest większa. Nie wszyscy bowiem przyznają się do zdrady.
O ile mężczyźni nawiązują raczej przelotne romanse, o tyle kobiety planują przyszłość z nowym partnerem i często dla niewiernej żony nie liczy się w najmniejszym stopniu obecny związek. Jest to sytuacja skrajnie niekorzystna dla poszkodowanego męża, ponieważ udowodnienie winy podczas rozwodu jest wyjątkowo trudne. Sądy przyznają także prawo do opieki nad dziećmi głównie kobietom, mogą one liczyć także na sporą część wspólnego majątku.
Śledzenie telefonu żony jest czasami ostatnią deską ratunku by w porę wykryć zdradę i przygotować się do niej – zarówno psychicznie jak i materialnie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.