Napisz do nas biuro@podsluchyonline.pl
Zadzwoń 788-911-788

Jak się instaluje podsłuch w telefonie?

Dzięki zainstalowaniu aplikacji służącej jako podsłuch w telefonie komórkowym możemy przechwytywać wiadomości tekstowe oraz sprawdzać treść prywatnych rozmów. Dobry program szpiegowski wysyła osobie szpiegującej całą treść w formie wiadomości elektronicznej, nie zostawiając przy tym śladu w urządzeniu osoby szpiegowanej. Do wyboru mamy dwa typy łączności – dane pakietowe lub wifi. Niezależnie od wyboru podsłuch będzie niewykrywalny, a na bilingu nie pojawią się informacje o łączności bezprzewodowej.
Sam proces instalacyjny również nie sprawia większych problemów; większość programów szpiegowskich działa bowiem na podobnych zasadach. Instalacja podsłuchu w telefonie zaczyna się od włączenia w telefonie wifi lub transferu danych. Następnym krokiem jest wpisanie w przeglądarkę internetową właściwego adresu i pobranie aplikacji. Po zainstalowaniu aplikacji pojawi się komenda, która pozwoli na ukrycie programu. Wszystkie raporty o wiadomościach tekstowych powinny pojawić się na naszym koncie po około godzinie od zainstalowania programu w telefonie.
Aby proces instalacyjny zakończył się powodzeniem, należy wybrać dobry moment i dać sobie co najmniej pięć minut na ściągnięcie i instalację aplikacji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Uzupełnij pole *