Napisz do nas biuro@podsluchyonline.pl
Zadzwoń 788-911-788

Jak przekonać męża/żonę do przyznania się do zdrady?

Nakłonienie współmałżonka do przyznania się do zdrady wymaga w większości przypadków użycia podstępu. Prośby, groźby czy płacz, skutkują zazwyczaj udoskonaleniem „technik” zdradzania i zwiększeniem czujności partnera.

Jeżeli nie mamy pewności, czy małżonek nas zdradza, lepiej zachować zimną krew i spróbować zebrać dowody niewierności. W tym celu możemy zakupić specjalne urządzenia szpiegowskie, wynająć prywatnego detektywa, sprawdzać prywatne rzeczy partnera czy chociażby monitorować historię przeglądania i aktywność na portalach społecznościowych. Zdrady doskonałe nie istnieją – niewierni małżonkowie prawie zawsze zostawiają ślady, które świadczą na ich niekorzyść. Dysponując konkretnymi dowodami, możemy przekonać męża/żonę do przyznania się do zdrady.

Jeżeli nie mamy zacięcia detektywistycznego i czasu na szpiegowanie, zawsze można użyć podstępu i w czasie rozmowy rzeczowym tonem powiedzieć, że wiemy o zdradzie partnera. Aby uwiarygodnić całą sytuację, warto przybliżyć okoliczności, w jakich dowiedzieliśmy się o niewierności, np. telefon z numeru zastrzeżonego czy wiadomość sms. Nawet jeżeli partner wyprze się zdrady, jego reakcja pozwoli nam ocenić, czy rzeczywiście dopuścił się cudzołóstwa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Uzupełnij pole *