Napisz do nas biuro@podsluchyonline.pl
Zadzwoń 788-911-788

Jak podsłuchać telefon – sposoby na podsłuch telefonu

W kolejnym krótkim tekście podpowiemy, jak podsłuchać telefon. Nie ma znaczenia czy to linia stacjonarna czy GSM, musimy wyposażyć się w odpowiedni sprzęt. Podsłuch telefonu stacjonarnego w mieszkaniu jest stosunkowo łatwy, ponieważ w linię telefoniczną w pomieszczeniu musimy wpiąć specjalne urządzenie. Pozwoli ono na podsłuch rozmów na żywo, a przy użyciu dyktafonu zintegrowanego z urządzeniem, także na ich nagranie.
W większości przypadków podsłuch telefonu będzie dotyczył królujących obecnie smartfonów. Do tego celu służą specjalistyczne aplikacje pozwalające na nagranie rozmów, szpiegowanie SMS, oraz w niektórych przypadkach na nagrywanie otoczenia wokół telefonu lub podsłuch na żywo.
Jeśli niemożliwe w danej chwili jest podsłuchanie telefonu i założenie podsłuchu, pozostają nam urządzenia stacjonarne. W pomieszczeniu w którym wiemy że często odbywają się rozmowy można podłożyć ukryty dyktafon lub podsłuch GSM. Analogicznie sprawa ma się przypadku podsłuchu w samochodzie – osoba śledzona często używa zestawu głośnomówiącego, co pozwala nam podsłuchać obie strony rozmowy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Uzupełnij pole *