Napisz do nas biuro@podsluchyonline.pl
Zadzwoń 788-911-788

Jak podsłuch telefonu komórkowego pomógł wykryć zdradę

Historia z życia wzięta, o tym jak podsłuch telefonu komórkowego przyczynił się do wykrycia zdrady.
“Jesteśmy z mężem po ślubie 15 lat. Mamy 2 dzieci. On zawsze zarabiał dobrze, był właścicielem salonu samochodowego w dużym mieście. Życie układało nam się zwyczajnie, chociaż nigdy niczego nie brakowało, ani w domu, ani jeśli chodzi o rodzinne relacje. Nie kłóciliśmy się, nie było żadnych awantur ani nadużywania alkoholu. Jednak od jakiegoś roku nasze kontakty stały się jakby sztuczne i wymuszone. Wiedziałam że mąż ma sporo pracy i często musi doglądać interesu, jednak kiedy wracał z pracy od razu szedł spać, stał się mrukowaty i jakiś nieobecny.

Nie rozmawialiśmy o tym, tłumaczyłam sobie że widocznie jest zmęczony albo ma dużo stresu którym nie chce mnie obarczać. Jednak jedna rzecz zaczęła wydawać mi się podejrzana, mianowicie to, że zaczął mocniej pilnować swojego telefonu. To nie dawało mi spokoju. Nie dopuszczałam myśli, że mógłby mieć kochankę. Przecież niczego w życiu mu nie brakowało. Wiedziałam że wśród naszych znajomych zdarzały się skoki w bok, jednak było to dla mnie dość odległe i nierealne.
Długo biłam się z myślami co zrobić. Zaczęłam szukać możliwości na szpiegowanie telefonu i podsłuchania rozmów czy SMSów. Kilka razy wzięłam telefon, żeby poczytać z kim i o czym pisze, jednak nie znalazłam nic podejrzanego – same wiadomości o lunchach, spotkaniach z partnerami biznesowymi i jakieś SMSy z sieci. Musiał zatem kasować wiadomości.
W internecie kupiłam program do podsłuchu na androida. Kiedy poszedł pod prysznic, jak zwykle nie zamieniając ze mną zbyt wielu zdań, zainstalowałam mu go na telefonie. Czułam się podle, jednak jeśli miał coś do ukrycia przede mną, wolałam wiedzieć o tym teraz.
Po kilku dniach znałam już prawdę. Z tą kobietą spotykał się od kilku miesięcy. Przyznał się do wszystkiego. Czekam teraz na termin rozprawy.”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Uzupełnij pole *