Napisz do nas biuro@podsluchyonline.pl
Zadzwoń 788-911-788

Aplikacja do szpiegowania telefonu żony lub męża

Diabeł tkwi w szczegółach. Obecnie prawda tkwi w telefonie komórkowym bądź smartfonie. Poznając jego zawartość będziemy wiedzieli praktycznie wszystko. I właśnie tym zagadnieniem zajmiemy się obecnie.

Obecnie w telefonach dzieje się całe życie przez całą dobę. Rozmowy telefoniczne, sms, facebook, skype, viber to wszystko dzieje w tym małym urządzeniu. Poznając jego zawartość, dzięki odpowiedniej aplikacji, dowiadujemy się właściwie wszystkiego.

Oprócz tego aplikacja do szpiegowania telefonu pokaże nam jego dokładną lokalizację. A w dzisiejszych czasach przeważnie telefon jest z nami przez 24 godziny na dobę – zawsze i wszędzie. Nie musi nikt śledzić podejrzanej osoby ważne, że mamy w garści jego telefon, który zawsze ma przy sobie. Jeśli przez niego delikwent lub nie delikwentka nie rozmawiają to na pewno ślą sms za sms’em lub klikają za pomocą messenger’a. Poznając treść i zawartość tego wszystkiego wiesz na czym stoisz. Możesz oczywiście notorycznie, ręcznie sprawdzać telefon który Ciebie interesuje.

Ale jest to dość kłopotliwe i niewygodne. Jeśli masz wewnętrzny opór przed prośbą o pokazanie telefonu swojego współmałżonka lub partnera zainstaluj w jego telefonie odpowiednią aplikację i po sprawie. Oczywiście albo pokaże Ci swój telefon bez problemu albo zupełnie tego odmówi. Zapewne będzie podkreślał, że „co to znaczy”, „nie masz do mnie zaufania”. Jednak lepiej tą prawdę znać i mieć święty spokój.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Uzupełnij pole *