wykrywanie podsłuchów

Wykrywanie podsłuchów


Oferujemy wykrywanie podsłuchów w mieszkaniu, biurze, pojeździe i innych miejscach gdzie istnieje podejrzenie założenia podsłuchu. Na ten rodzaj szpiegostwa szczególnie narażeni są przedsiębiorcy, prawnicy czy dziennikarze.

Podsłuch może być założony zarówno przez konkurencję jak i pracownika, którego ta konkurencja podkupi. Szczególnie narażone na podsłuch są biura, sale konferencyjne, gdzie omawiane są takie kwestie jak strategia firmy, kondycja przedsiębiorstwa, używane są dane pracowników i inne informacje które powinny zostać poufne.

Także kancelarie adwokackie są wyczulone na wyciek danych. Ich działalność opiera się na zaufaniu i dyskrecji, dlatego wykrywanie podsłuchów przeprowadza się tam bardzo często.

Sam proces wykrywania podsłuchów jest wielotorowy. Na początku przeszukiwane pomieszczenie należy przygotować i dobrze obejrzeć.  Należy także wyłączyć wszelkie dostępne telefony komórkowe, urządzenia wifi itd. Nasze urządzenia potrafią wykryć każdy rodzaj podsłuchów dostępnych na rynku, niezależnie od tego czy w danym momencie urządzenia szpiegowskie są uruchomione czy nie. Możemy ujawnić ukryte kamery, podsłuchy GSM, dyktafony, urządzenia kwarcowe, radiowe, GPSy i inne.

Bezpieczeństwo i poufność rozmów to sprawa kluczowa także dla dziennikarzy. Rozmowa z informatorem którego muszą chronić to niezwykle delikatna sprawa, dlatego jego dane nie mogą trafić w niepowołane ręce. Podobnie sprawy nad którymi pracują dziennikarze, a które mogą być niewygodne dla ich bohaterów, również nie powinny być ujawniane osobom trzecim.

Jednak nie tylko ludzie na codzień związani zawodowo z bezpieczeństwem informacji mogą paść ofiarą podsłuchu. Rozwód, kłótnia w rodzinie, chorobliwie zazdrosny partner – to częste przyczyny zakładania urządzeń lub programów szpiegowskich.

Śledź nas na:

Tagi:

Comments are closed.

Regulamin