Archiwum | Podsłuch RSS dla Podsłuch
Zbiór informacji na temat: Podsłuch. Tutaj znajdziesz zgrupowane publikacje i opinie o Podsłuch. Wszelkie artykuły oznaczone tagiem Podsłuch zostały ułożone w kolejności chronologicznej.

podsłuch sms

Jak działa podsłuch SMS?

Podsłuch SMS, to najprościej mówiąc, podsłuch na telefon który umożliwia śledzenie krótkich wiadomości tekstowych z telefonu (bo niekoniecznie musi to być smartfon) danego użytkownika. Jest to po prostu program, który zainstalowany na podsłuchiwanym telefonie wysyła wszystkie wiadomości SMS do osoby nadzorującej. Śledź nas na:

podsłuch gsm

Co sprawdzi się lepiej – podsłuch na telefon czy urządzenia szpiegowskie?

Urządzenia szpiegowskie mogą dostarczyć cennych informacji, jednak jeśli chcemy kontrolować konkretną osobę, skuteczniejszy jest program do podsłuchu na telefon. Smartfon staje się wtedy przenośnym podsłuchem, dając dostęp do rozmów z Messengera, Whatsappa, Vibera czy Skype’a. Nagrywa rozmowy telefoniczne i wysyła je wraz z nazwą kontaktu i numerem. Śledź nas na:

podsłuch na telefon

Dlaczego chcesz założyć podsłuch na telefon?

Każdy medal ma dwie strony. Tak jak kobiety zdradzają głównie z powodu braku emocji dostarczanych przez faceta, tak faceci zdradzają kierując się instynktem łowcy i zaspokojenia własnych potrzeb Śledź nas na:

wykrywanie podsłuchów

Wykrywanie podsłuchów

Śledź nas na:

podsłuch do telefonu

Podsłuch do telefonu dziecka

Młodzi ludzie dorastają teraz o wiele szybciej niż ich rodzice kiedy sami byli młodzi. Powszechny dostęp do Internetu, smartfonów które są komputerem, kamerą i telefonem w jednym, daje możliwość szybkiej komunikacji i dzielenia się ze znajomymi swoim życiem. Znajomości nawiązuje się łatwiej i szybciej niż kiedyś, dostęp do tego co zakazane jest również prostszy. Śledź […]

jak rozpoznać zdradę na odległość

Jak rozpoznać zdradę na odległość?

Udowodnienie, czy nawet tylko wykrycie zdrady partnera, to temat który interesuje wiele osób. Samo podejrzenie i mocne przeczucie nie wystarczają by przyłapać daną osobę na gorącym uczynku. To, jak rozpoznać zdradę na odległość, zależy od kilku czynników Śledź nas na:

kontrola telefonu partnera

Kontrola telefonu partnera

Jacek był przedstawicielem handlowym. Jeździł na spotkania do różnych miast w Polsce i nie tylko w Polsce. Spędzał za kierownicą często po kilkanaście godzin – wiadomo, szef wymaga terminowej wizyty, inaczej kary i koszty związane z niezałatwieniem umowy rosną lawinowo. Śledź nas na:

Kiedy podsłuch na telefon staje się obsesją

Kiedy podsłuch na telefon staje się obsesją

Pani Marlena zaczęła szpiegować swojego męża 9 lat temu – od kiedy tylko podsłuchy na telefon stały się technicznie możliwe. Na początku były to programy na stare Nokie, umożliwiające podsłuch rozmowy w czasie rzeczywistym oraz kopie wysyłanych i odbieranych SMS, później również nagrywanie otoczenia, sprawdzanie lokalizacji telefonu, robionych zdjęć, MMSów i innych funkcji na co […]

podsłuch na telefon

Podsłuch na telefon dziecka – czy pomaga uniknąć problemów?

Kontrola telefonu innej osoby stała się w obecnych czasach tak popularna, że ilość przypadków jej zastosowania jest naprawdę imponująca. Przeważają oczywiście zdrady, które ujawniane są wyjątkowo często. Jednak nie tylko w tym celu ludzie decydują się na założenie podsłuchu na telefon. Śledź nas na:

jak założyć podsłuch w telefonie

Jak założyć podsłuch w telefonie?

Większość osób, które chcą sprawdzić szczerość partnera lub partnerki ma opory przed założeniem podsłuchu w telefonie. Jedną kwestią są wątpliwości co do moralnej strony takich działań, drugą stres i obawa czy sobie poradzą. Jak założyć podsłuch w telefonie by skorzystać z niego w pełni? Śledź nas na:


Regulamin