1238327_79257252

Jak przekonać męża/żonę do przyznania się do zdrady?

Nakłonienie współmałżonka do przyznania się do zdrady wymaga w większości przypadków użycia podstępu. Prośby, groźby czy płacz, skutkują zazwyczaj udoskonaleniem „technik” zdradzania i zwiększeniem czujności partnera.

Jeżeli nie mamy pewności, czy małżonek nas zdradza, lepiej zachować zimną krew i spróbować zebrać dowody niewierności. W tym celu możemy zakupić specjalne urządzenia szpiegowskie, wynająć prywatnego detektywa, sprawdzać prywatne rzeczy partnera czy chociażby monitorować historię przeglądania i aktywność na portalach społecznościowych. Zdrady doskonałe nie istnieją – niewierni małżonkowie prawie zawsze zostawiają ślady, które świadczą na ich niekorzyść. Dysponując konkretnymi dowodami, możemy przekonać męża/żonę do przyznania się do zdrady.

Jeżeli nie mamy zacięcia detektywistycznego i czasu na szpiegowanie, zawsze można użyć podstępu i w czasie rozmowy rzeczowym tonem powiedzieć, że wiemy o zdradzie partnera. Aby uwiarygodnić całą sytuację, warto przybliżyć okoliczności, w jakich dowiedzieliśmy się o niewierności, np. telefon z numeru zastrzeżonego czy wiadomość sms. Nawet jeżeli partner wyprze się zdrady, jego reakcja pozwoli nam ocenić, czy rzeczywiście dopuścił się cudzołóstwa.

Śledź nas na:

Tagi: ,

Wpisu Jak przekonać męża/żonę do przyznania się do zdrady? jeszcze nie skomentowano.

Dodaj komentarz


Regulamin