jak podsłuchać telefon

Jak podsłuchać telefon ? Czyli podsłuch telefonu stacjonarnego

O tym jak podsłuchać telefon pisaliśmy już we wcześniejszych wpisach. Jednak nie pisaliśmy co w przypadku rzadko już, co prawda, używanych,  telefonów stacjonarnych. Podsłuch telefonu stacjonarnego przydaje się w firmach, biurach, rzadziej w domu. Z tego rodzaju komunikacji korzystają głównie osoby starsze, dla których komórka jest zbędnym gadżetem, często nie umiejące obsłużyć telefonu GSM.

Urządzenie ma formę kostki wpinanej bezpośrednio w linię telefoniczną i niczym nie różni się od oryginalnej przystawki. Po podniesieniu słuchawki każda rozmowa nagrywana może być na dyktafon, który podłączany jest do przewodu wychodzącego z kostki.  Jeśli w dyktafonie ustawiona jest opcja wykrywania dźwięku, nie będą nagrywane momenty ciszy. Wadą tego rozwiązania jest konieczność wymiany/ładowania baterii w urządzeniu rejestrującym.

Innym rozwiązaniem jest kostka wyposażona w nadajnik, pozwalająca słuchać rozmów na żywo, za pomocą radia. Taki podsłuch telefonu ma zasięg kilkuset metrów i sprawdza się raczej przy krótszej inwigilacji. Główną zaletą jest nieograniczony czas pracy.

Śledź nas na:

Tagi: ,

Wpisu Jak podsłuchać telefon ? Czyli podsłuch telefonu stacjonarnego jeszcze nie skomentowano.

Dodaj komentarz


Regulamin