Archiwum | Blog RSS dla Blog
Zbiór informacji na temat: Blog. Tutaj znajdziesz zgrupowane publikacje i opinie o Blog. Wszelkie artykuły oznaczone tagiem Blog zostały ułożone w kolejności chronologicznej.

jak wykryć zdradę

Jak wykryć zdradę? – Krótki poradnik

Jak wykryć zdradę? – Poradnik Zdrada towarzyszy ludziom od zawsze i zawsze też jest przykrym doświadczeniem. Zawiedzione uczucia, rozwód, zbieranie dowodów i batalie sądowe potrafią zamienić życie w koszmar. Jednak czy zdradę warto tolerować? Wypalenie się uczuć stawia związek pod dużym znakiem zapytania, a wcześniej czy później z tematem i tak trzeba się będzie zmierzyć. […]

podsłuchy na telefon

Podsłuchy na telefon – FAQ

Program do podsłuchu na telefon to jedna z najtańszych i najpewniejszych metod wykrycia zdrady, defraudacji czy współpracy z konkurencją w firmie. Śledź nas na:

Zdrada wykryta przez podsłuch na telefon – czy warto ją wybaczać

Zdrada wykryta przez podsłuch na telefon – czy warto ją wybaczać?

Pierwsze podejrzenia, a co za nimi szło, myśl by podsłuchać telefon męża, pojawiły się kiedy koleżanka zerwała z Panią X kontakt. Stało się to nagle i bez wyraźnej przyczyny, chociaż X tłumaczyła to sobie przebojami z mężem Asi. Śledź nas na:

podsłuch na telefon

Podsłuch na telefon – jak to działa i co to jest?

Podsłuch na telefon to w dzisiejszych czasach przede wszystkim różnego rodzaju oprogramowanie, służące do zbierania i wysyłania informacji z telefonu, na którym jest zainstalowane. Programy te różnią się od siebie ceną, funkcjami i sposobem dostarczania danych. Często spotykane są pod angielską nazwą spyphone. Śledź nas na:

podsłuch sms

Jak działa podsłuch SMS?

Podsłuch SMS, to najprościej mówiąc, podsłuch na telefon który umożliwia śledzenie krótkich wiadomości tekstowych z telefonu (bo niekoniecznie musi to być smartfon) danego użytkownika. Jest to po prostu program, który zainstalowany na podsłuchiwanym telefonie wysyła wszystkie wiadomości SMS do osoby nadzorującej. Śledź nas na:

podsłuch gsm

Co sprawdzi się lepiej – podsłuch na telefon czy urządzenia szpiegowskie?

Urządzenia szpiegowskie mogą dostarczyć cennych informacji, jednak jeśli chcemy kontrolować konkretną osobę, skuteczniejszy jest program do podsłuchu na telefon. Smartfon staje się wtedy przenośnym podsłuchem, dając dostęp do rozmów z Messengera, Whatsappa, Vibera czy Skype’a. Nagrywa rozmowy telefoniczne i wysyła je wraz z nazwą kontaktu i numerem. Śledź nas na:

Jak sprawdzić męża telefon

Jak sprawdzić męża telefon?

Jeśli małżeństwo od początku nie jest zbudowane na szczerości, wcześniej czy później między dwojgiem ludzi zaczyna się psuć. Szczególnie, jeśli jedna strona kłamie co do swojej osobowości. Śledź nas na:

wykrywanie podsłuchów

Wykrywanie podsłuchów

Śledź nas na:

podsłuch do telefonu

Podsłuch do telefonu dziecka

Młodzi ludzie dorastają teraz o wiele szybciej niż ich rodzice kiedy sami byli młodzi. Powszechny dostęp do Internetu, smartfonów które są komputerem, kamerą i telefonem w jednym, daje możliwość szybkiej komunikacji i dzielenia się ze znajomymi swoim życiem. Znajomości nawiązuje się łatwiej i szybciej niż kiedyś, dostęp do tego co zakazane jest również prostszy. Śledź […]

jak rozpoznać zdradę na odległość

Jak rozpoznać zdradę na odległość?

Udowodnienie, czy nawet tylko wykrycie zdrady partnera, to temat który interesuje wiele osób. Samo podejrzenie i mocne przeczucie nie wystarczają by przyłapać daną osobę na gorącym uczynku. To, jak rozpoznać zdradę na odległość, zależy od kilku czynników Śledź nas na:


Regulamin